Gazi Üniversitesine Personel Alımı

Gazi Üniversitesi 4-B kapsamında sözleşmeli olarak çalıştırılmak üzere 103 personel alım ilanı yayımladı. 28 Haziran 2017 tarihinde yayımlanan alım ilanında Hemşire, Sağlık Teknikeri, Biyolog, Laborant, Sağlık Personeli, Röntgen Teknisyeni, Psikolog, Diyetisyen alınacağı belirtildi.

Personel Alım Başvuruları Nereye Yapılacak?

Adayların ilanın gazetede yayımlanmasının ardından 15 gün içinde başvuru formu ve istenilen belgelerle birlikte Gazi Üniversitesi Rektörlüğü, Personel Daire Başkanlığı, Teknikokullar, Beşevler Ankara adresine şahsen yapmaları gerekiyor. Posta ile başvuru yapanların, kayda alınmayacağı bilgiler arasında.

İstenen Belgeler arasında; KPSS sonuç belgesi, Başvuru Formu, Fotoğraf, Başvurulacak unvan için tecrübe belgesi, Diploma, Nüfus Cüzdan fotokopisi bulunuyor.

657 Sayılı Kanuna göre personel alımı yapılacağından Kamu Görevlerine İlk Kez Atanacaklar İçin Yapılacak Sınavlar Hakkındaki Yönetmelik hükümlerine göre ve SGK’dan emekli veya yaşlılık aylığı alınmaması genel şartlar arasında.

Sözleşmeli olarak çalışmaya hak kazanan personel sözleşmeye aykırı hareketi nedeniyle tek taraflı olarak feshedilebilirken, bu şekilde sözleşmesi iptal edilen kişiler 1yıl süre geçmeden kurumların sözleşmeli personeli pozisyonunda istihdam edilemiyorlar.

Başvurular 26 Mayıs 13 Haziran Tarihleri arasında alınacak. Ayrıntaları http://euygulama.dpb.gov.tr/dpb_web/menu/yeni_PDF.aspx?9cf4a3bd-95a1-4fb3-98db-5750efe2d29c adresinden okuyabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!
Kredi Faizleri Bankadan Satılık Araçlar