Memurlara İndirimli Elektirik

Antalya, Burdur, Isparta illeri başta, toplamda 81 il merkezinde yaklaşık 1,7 milyon aboneye hizmet veren CK Akdeniz Elektrik Perakende A.Ş. yeni elektrik tarifelerini tanıttı. Sosyal duyarlılık projeleri çerçevesinde Antalya Su Otel’de yapılan tanıtımda yeni tarifeler Enerjim Kamu, Enerjim Eğitiyor, Enerjim Organik hakkında bilgi verildi.

Tanıtılan Enerjim Kamu’ya geçen, aylık faturası 82 lira ve üzerindeki kamu çalışanları, memur emeklileri ve üç yakını yapacağı sözleşme karşılığında elektriği yüzde 5 indirimli olarak kullanacak.

Tanıtım toplantısına CK Akdeniz Elektrik Genel Müdürü Erol Değerli ile Pazarlama ve Satış direktörü Ozan Emre katılırken, Enerjim Organik tarifesi ile çevreye duyarlı vatandaşlar adına CK Akdeniz Hatıra Ormanına fidan dikileceği belirtildi.

İndirimli elektrikten faydalanmak isteyen kamu çalışanı ve yakınları bu indirim için çalışma kimliğini ibraz etme koşuluyla sözleşme imzalayacak.

Enerjim Eğitim tarifesine katılanlar ise ilkokul ve ortaokul öğrencilerine 6 aylık eğitim paketi olan öğrencilerin sevdiği internet sayfası “Okulustik” hediye edilecek.


Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!
Kredi Faizleri Bankadan Satılık Araçlar